Medarbeidere

Vårt team består av hydrologer og geologer. Felles for alle er at vi er over snittet interessert i det vi arbeider med.

Kalle Kronholm

Kalle Kronholm

Naturgeograf (Dr. sc. nat.), daglig leder

473 48 221
kalle@skred.as
Ål i Hallingdal

Petter Reinemo

Petter Reinemo

Hydrolog (M. Sc.)

936 000 88
petter@skred.as
Kongsberg

Andrea Taurisano

Andrea Taurisano

Geolog (Dr. scient. geol.)

993 97 230
andrea@skred.as
Trondheim

Sondre Lunde

Sondre Lunde

Geolog (M. Sc.)

481 07 035
sondre@skred.as
Tromsø

Hans Georg Grue

Hans Georg Grue

Geolog (M. Sc.)

920 33 681
hans@skred.as
Voss

Kari Torgersen

Kari Torgersen

Koordinator (Cand. mag.)

970 87 666
kari@skred.as
Ål i Hallingdal

Per Wiréhn

Per Wiréhn

Hydrolog (M. Sc.)

978 92 722
 per@skred.as
 Kongsberg

Nils Arne Walberg

Geolog (M. Sc.)

481 81 446
 nilsarne@skred.as
 Oslo

Gøran Nordeng

Gøran Nordeng

Skredtekniker

 post@skred.as
 Mo i Rana

Helge Henriksen

Helge Henriksen

Geolog (PhD)

934 97 550
 post@skred.as
 Sogndal

Kontorer

Vi utfører oppdrag over hele landet, og våre folk sitter på kontorer i Voss, Trondheim, Tromsø, Kongsberg, Oslo og Ål i Hallingdal.