Team

Vårt team består av en hydrolog, en arealplanlegger og flere geologer. Felles for alle er at vi er over snittet interessert i det vi arbeider med.

Kalle Kronholm

Kalle Kronholm

Naturgeograf (Dr. sc. nat.), daglig leder

473 48 221
kalle@skred.as
Ål i Hallingdal

Petter Reinemo

Petter Reinemo

Hydrolog (M. Sc.)

936 000 88
petter@skred.as
Kongsberg

Andrea Taurisano

Andrea Taurisano

Geolog (Dr. scient. geol.)

993 97 230
andrea@skred.as
Trondheim

Hans Georg Grue

Hans Georg Grue

Geolog (M. Sc.)

920 33 681
hans@skred.as
Voss

Steinar Hustoft

Steinar Hustoft

Geolog (PhD)

917 31 388
steinar@skred.as
Voss

Kari Torgersen

Kari Torgersen

Koordinator, skredtekniker (Cand. mag.)

970 87 666
kari@skred.as
Ål i Hallingdal

Sondre Lunde

Geolog (M. Sc.)

481 07 035
sondre@skred.as
Tromsø

Gøran Nordeng

Gøran Nordeng

Skredtekniker

Gøran er skredtekniker på et varslingsoppdrag i Nordland. Han er bosatt i Mo i Rana.

Kontorer

Vi utfører oppdrag over hele landet, og våre folk sitter på kontorer i Voss, Trondheim, Tromsø, Kongsberg og Ål i Hallingdal.